Plus 500 zkušenosti

Ještě před tím, než se společností uzavřete smlouvu – obchodní vztah, se musíte o společnosti a o jejich nabízených službách dobře informovat. Tato společnost sice na první pohled poskytuje dobré služby, ale je třeba si uvědomit, že se rozhodně nehodí pro dlouhodobé investování, to je konec konců uvedeno dokonce i ve smlouvě.

Jedná se nadnárodní společnost, která má sice zázemí v Londýně, ale tam jsou také uloženy vaše peníze. Už to je velice riskantní a je lepší vybírat si společnosti, u kterých jsou peníze uloženy v České republice. Pokud máte pouze zájem jaké to je investovat, prostě a jednoduše to jen vyzkoušet, tak máte možnosti si u této společnosti založit demo účet, jehož vedení je zcela zdarma a neomezeně investovat, jak uznáte za vhodné.

Důležité ale je uvědomovat si všechna rizika spojená s investováním, můžete nejen vydělat, ale i prodělat – to pak nemůžete dávat za vinu společnosti.

Pokud jste na poli investování zkušení, tak se obraťte spí na účet bonus. Zde můžete neomezeně investovat a ještě k tomu dostáváte bonusy – peníze navíc. Nevýhodou společnosti je, že poskytuje poradenství a jiné informační služby pouze pomocí emailu. Nemůžete se tak obrátit na žádnou pobočku a dokonce se ani nedovoláte na žádné telefonní číslo.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Investiční společnosti a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.