XTB Trader

V současné době se jedná o největší společnost, která v České republice působí na poli investování. Nejen, že společnost poskytuje informace ohledně investování, ale především pořádá školení a semináře pro všechny, kdo mají zájem stále se dozvídat něco co nového o současném investování a o nových technologiích v oblasti investování.

Svým klientům nabízí rozsáhlé služby v oblasti investování na měnových, akciových, komoditních trzích, ale i na trhu s cennými papíry a dluhopisy. Pokud se příliš o investování a finanční trhy nezajímáte, tak máte hned dvě možnosti, jak využít služeb XTB.

Buď se můžete na jejich internetových stránkách podrobě informovat v sekci vzdělání, kde najdete informace dokonce i pro začátečníky a pokročilé nebo máte možnost přihlásit se na školení této společnosti. Školení je samozřejmě zpoplatněné, ale dozvíte se zde všechny důležité informace a pokud máte zájem začít s investováním, tak je rozhodně vhodné toto školení podstoupit. Školení probíhá pod vedením zkušených pracovníků v oblasti finančních trhů. Školení probíhají pouze v Brně a v Praze, trvají několik hodin a můžete si vybírat z nabídky rozsáhlých témat.

Registrovat se můžete buď na internetu nebo přes telefon. Pokud potřebujete vědět více informací ať se týkají školení nebo investování, tak se obraťte buď na svého brokera nebo na zákaznickou linku.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Investiční společnosti a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.